| Andreea9477 a întrebat:

Deoarece sufar de mult timp de o acnee vulgara, am inceput sa folosesc produsele pentru tenul cu probleme din gama Vichy. As dori sa stiu ce promotii sunt care sa includa fondul de ten, crema hidratanta si gelul de curatare din gama NORMADERM[fie impreuna, fie separat].O zi buna!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Din punctul meu de vedere mergi mai intai la dermatolog, el iti va recomanda cu siguranta un tratament care sa dea roade. Iar pentu a-ti raspunde la intrebare, cel mai bine mergi la farmacie si intrebi.

| AnonYMu003 a răspuns:

Pai. Depinde de tenul tau du-te la un dermatolog sa ti zica cremele de care ai nevoie. Dar nu numai cremele conteaza mai conteaza si alimentatia sau daca te speli zilnic de cel putin 3 ori cu apa si sapun pe fata de grasimi...
Cal mai bine e sa te duci la un dermatolog deoarece se poate sa ai acnee chiar de la cremele anti-cosuri sau de la o iritatie sau o alergie.
Sper ca te-am ajutat. happy