| Minecrafteru a întrebat:

Salut TPU,mie nu-mi vine sa cred,cand acum cateva luni,mi-a cazut un canin si mi-a crescut altul (imi mai cazuse unul in acelasi loc, cel putin asa cred, banuiesc ca la 13 ani nu-ti cad canini,in plus ca mi-a cazut tot randul de pre-molari si mi-a crescut deja),acum,mi se misca un canin,si mi-a mai cazut acolo, mi-e frica ca nu mai creste altul! Ce sa fac? Se misca destul de rau, dar daca cu adevarat mi-a crescut al 3-lea canin in acelasi loc,mi-a mai creste?(banuiesc ca mi-a cazut repede si de aia creste iarasi si iarasi)Banuiesc si ca nu s-au mai intamplat asa cazur,sau daaca s-au intamplat in cazuri rare, dar nu mi-am pastrat dintii de cand credeam in asa zisa "zana maseluta", sa situ SIGUR daca mi-au mai cazut... Putin ajutor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TravisForest a răspuns:

Ceao, eu zic sa mergi la dentist ca sigur nu iti mai creste altul.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Dintii se schimba doar o data-n viata.

| karsivan a răspuns:

Parca ai fi rechin nu am auzit de asa ceva, mergi la stomatolog sa vezi ce ai.

| Minecrafteru explică:

Mda,multumesc oricum, rau se misca dar de o saptamana incoae nu vrea sa cada, cred ca am ceva la radacina, oricum, trebuie sa merg la dentist... Travis ai funda