| alexionut45 a întrebat:

nu pot sa dorm de cat 7 ore pe noapte.Ma poate influenta in cresterea masei musculare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu te influenţiază stai liniştit!
Dar e foarte bine, omul are nevoie în jur de 7-8 ore de somn pe noapte.
E foarte bine cât dormi.
Te pup!

8 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu, e foarte bine cât dormi.

| fuzzer a răspuns:

Nu,asta daca nu esti stresat, sau ai ganduri.E chiar normal, de fapt normal ii sa dormi 12 ore, dar frate, cine doarme atata, nici cei de la gradinita.E chiar intervalul de timp perfect, nu-ti fa griji in privinta asta.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu influenteaza cresterea masei musculare, ba chiar este foarte bine ca dormi 7 ore pe noapte!

| Wehes a răspuns:

Toti, ti-au raspuns cu Nu.
Daca vrei sa ajungi undeva cu sala trebuie sa respecti 3 pasi : Alimentatie, Odihna si Antrenament, daca vrei sa faci performanta cu sala.
Incearca sa dormi minim 8 ore pe noapte.
Bafta!

| yo547 a răspuns:

Nu,dormi cat este normal.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Nu, dar e OK in jur de 7-8 ore de somn e tocmai bine.

| mafiotuXXL a răspuns:

Nu te influenteza cu nimic. Eu dorm pe noapte si 4 -5 ore. Si fac si SALA. Ase ca nu are nimic daca dormi 7 ore

| WhiteLore a răspuns:

Nu, este foarte bine este perfect 7 ore daca dormi prea mult nu este bine.