| micutzul01 a întrebat:

oare daca tin masca medicinala in apa oxigenata, apoi in alcool sanitar si pe urma o spal cu detergent se sterilizeaza? Eventual sa o si calc cu un fier de calcat la urma.
Problema e ca am primit doar 4 bucati de la serviciu si nu mai putem face rost de altele.
Multumesc anticipat pentru raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

Doar daca ai din bumbac, o poti lasa in clor apoi spala la temperatura mare si calca, restul sunt de unica folosinta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat