| RobertoBMW a întrebat:

știe cineva dacă există vreun cabinet stomatologic în Focșani unde îmi pot pune 2 dinți compensat prin casa de asigurări?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Teoretic, toti pun. Practic insa... li se termina fondurile inainte de a fi alocate, sau lucrarea costa mai mult decat fondurie, sau...
Trebuie sa suni la fiecare si sa intrebi.