| Dnnx a întrebat:

Exista in craiova un cabinet stomatologic care sa lucreze cu casa de asigurari? daca da unde si oare ma costa ceva ce trebuie sa mai aduc adeverinta de elev sau trm de la medicul de familie? dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu sunt acoperite de casa de asigurari. Unde te duci platesti.

| DragoStefaN a răspuns:

Nu un cabinet trebuie sa lucreze cu casa de asigurari, ci un medic stomatolog. Dar lucrul acesta nu te scuteste de plata, doar ca te costa putin mai putin.