Întrebare recomandată | sophieLY a întrebat:

Salut, TPU!
Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta, dar cat de nociva este de fapt narghila?
Odata la cat timp e cat de cat ok sa fumezi narghilea?
Sa zicem ca dintr-una fumeaza 2 persoane si este cu aroma.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Nu mai fuma, iti distrugi organismul.
Nu e sanatos!
Spuneti STOP DROGURILOR.
Pa, pa.

| sophieLY explică (pentru Iubibilăă):

Din cate stiu eu, narghileaua nu e drog thinking

1 răspuns: