| sergiumd1010 a întrebat:

Sunt curios de ceva. Eu nu prea le am cu alcoolul. Și când beau un pahar de tărie ceva mi se întoarce imediat. Îmi vine înapoi instant. Nu exagerez deloc. Nu e o problema asta, ca nu beau eu. Dar dacă ma duc undeva și de exemplu beau un pahar de whiskey sau orice o vomit imediat. E de la organism sau de ce? Îmi e frica sa nu am ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Bea incetwinking incepe cu on cocktail sau Aperol servit in juma de ora si vezi cum e si dupa baga-te la tariiwinking gen whiskey.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stomacul tău este mai inteligent decât stăpânul, atâta tot.