| anonim_4396 a întrebat:

SUNT NEBUN SAU CE AM? Imi place muzica rock dar cand o ascult imi vine sa imi tai venele, sa simt durere, sa lovesc ceva, sa-mi dau un cap de perete. Ar trebui sa merg la un doctor? NU ESTE O GLUMA. SCUZATI ORTOGRAFIA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate ar fi cazul sa consulti un medic. poate esti stresat prea tare, schimba genul muzical.
O zi frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbește frumos, ai probleme serioase, trebuie să vezi un psihiatru.

| Weider a răspuns:

Eşti bolnăvior la cap.

| M4riusT a răspuns:

Da la spitalul de nebuni.

| RockForever99 a răspuns:

Hmmm... thinking tu ce fel de rock asculti? In fine...chestia e ca ar trebui sa consulti un psiholog.Si da, las-o mai usor cu muzica asta pentru ca in unele cauze(si in cazul tau)ea te poate influenta negativ, te face mai nervos etc.

| aikman01 a răspuns:

Incerca alt gen de rock... asculta balade sau macar alt gen de muzica, si eu patesc la fel cand aud manele... de aia incerc sa le evit laughing
funda?

| Velea_Arabela_1984 a răspuns:

In primul rand calmeaza-te si apoi consulta un doctor si lasa muzica aceea, reprofileaza-te pe altceva ceva muzica mai linistita, sfatul meu.

| Lavigne a răspuns:

Mda eu zic sa mergi la un doctor si sa nu mai asculti rock!