| Den1470 a întrebat:

urmeaza sa imi scot polipii.As vrea sa stiu cat timp nu trebuie sa fac efort, si mai ales ce fel de efort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Trebuie sa stai in casa sa nu iesi afara deloc sa nu fie curent, frig etc cel putin 1 saptamana. nu ai voie sa stai aplecat sa ridici greutati mari sa fugi orice care te poate obosi. mancarea sa nu fie tare doar lucruri moi. i-am scos si eu big grin nu e dureros absolut deloc mai mult te sperii laughing o sa scuipi mult sange iti trebuie parca apa plata multe servetele si o galeata micuta big grin