| bursucu26 a întrebat:

Salut TPU, vin la voi cu o întrebare! Mi-a aparut în zona intimă pe penis un fel de coș alb și doare puțin la atingere coșul respectiv, ați mai pățit careva? Sunt foarte speriat de ce ar putea fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CalinaXandra a răspuns:

Poate fi de la vreun contact sexual neprotejat, de la lenjerie intima sau o igiena intima precara. Dacă nu trece în câteva zile consulta un medic

| dominik02021 a răspuns:

Acel "cos" poate fi un punct de grasime sau sa fi aparut de la iritare daca te ai ras in acea zona. In cel mai rau caz, poate fi o boala sexuala, daca apare pe o zona mai mare.