| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor!happyAm si eu o problema,ma dor ingrozitor picioarele,cum ar veni sa luam de exemplu piciorul drept si undeva in stanga gleznei mai spre degetul mare ma doare ingrozitor cand merg,nu pot sa merg calumea,nu mai zic de faptul ca dupa ce joc fotbal nu mai sunt bun de nimic,deci nu ma doare calcai, talpa nimic, doar osul acela!sadCum pot face sa scap de povara asta!laughingstraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DuzzyDrey a răspuns:

Pfoaii Frt si la mine tot la picioru drept, noroc ca sunt stangaci si cu dreptu nu prea dau, nu stiu ce sa zic du-te la un medic, eu am fost si m-a trimis la un expert si cica ar trebui opert sad:O:O am urlat cand am auzit asta..si eu iau o pauza poate trece de la sine, cu toate ca ma doare de 1 luna si cv ...si cumva e umflat acel os a? asa e si la mine tongue

| danicool12 a răspuns:

Du-te la medic si iti va rezolva sigur problema fara vreo interventie dureroasa

| Anneshht a răspuns:

Te duci la doctor... S-ar putea sa ai probleme cu tendoanele...