| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut tuturor, as vrea sa stiu cum pot scapa de o unflatura la gingie dar fara pastile... Si ar mai trebui sa ma duc maine la scoala daca e umflata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Fa un ceai musetel, si tine-l caldut in gura, scuipa de mai multe ori pe zi.
Sau ia un catel de usturoi si freaca gangia cu probleme.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mola a răspuns:

Da-ti o crema sau daca nu iti trece du-te la doctor sa iti explice.

| Rootkit a răspuns:

Du-te la dentist. El o sa spuna ce faci

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Nu este o umflatura cred ca de la un curent s-au ceva dar e cum as tine o bomboana in partea aia se vede clar in oglinda diferenta

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Multumesc frumos o sa dau funda acum celui care cred ca m-a ajutat mai mult

| bos2013 a răspuns:

Nu vladutzzzzzzzzzzzz daca e umflata nu te duci la scoala.