| ferdin a întrebat:

Maine incepe scoala si as vrea sa stiu cu ce ar trebui sa merg in prima zi de liceu.

5 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

In primul rand imbracat frate, apoi un caiet/carnet ca sa scrii orarul si o geanta/rucsac pentru carti.

| Grigore666 a răspuns:

Ia ceva pe care notezi ce zice aia din fata. Îți urez cât mai multe ore chiulite și caterinca pe la ore sau poți să faci și ce zice în melodia următoare.
http://www.youtube.com/watch?v=5ZbLslmmrYk
Sper sa nu te superi dar cam asa o ajuns școala Română.

| Faruece a răspuns:

Iti iei un caiet in buzunar si cam atat, poate un fix.Vezi sa ai blugi pe tine! Succes

| GrumpyGirl a răspuns:

Pai in uniforma(daca ai), carnetel pentru orar si rucsac pentru manuale etc.

| DragosP a răspuns:

In prima zi de liceu poti sa mergi cu un carnetel sa iti notezi orarul si sa iti iei si un ghiozdan sau o mapa in caz ca iti va da ceva din carti!