| Faranume242424 a întrebat:

Un prieten vrea sa știe daca vouă vi se pare ca are ochii strâmbi si daca credeți ca are nev de ochelari.
https://postimg.org/image/hy86w5svp/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Nu sunt oftalmolog dar mi se pare ca are o problema pe creier

| cezar003 a răspuns:

Ochelarii nu sunt ca sa i-ti indrepti frustrarile ci doar vederea
Poate sa poarte ochelari cu sticla goala daca crede ca il avantjeaza

| cezar003 a răspuns:

Pupille se focalizeaza singure, este vorba despre un muschi din partea superioara a ochiului, stiu despre ce este vorba si exista in Germania o astfel de clinica si doar cu operatie cu laser se poate reface, dar costa enorm iar ochelari care sa repuna muschii ochiului... nu exista din pacate.Probabil ca sunt multi excroci avizi care vor sa-i vanda ceva, dar trebuie ignorati

| Butin a răspuns:

Ochiul lui drept e mai mic dar aia nici ochelarii lui james bond nu ii indreapta.irisu in schimb pare in ordine.nu e ciocuș