| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Unde se poate face o analiza la carnea de porc in sectorul 4? Imi puteti spune adresa sau un punct de reper in zona? Care este costul?

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se face numai un examen trichineloscopic. Locatiile laboratoarelor, inclusiv sect. 4, precum si pretul /analiza le gasesti in acest comunicat al DSV :http://www.fabricadecarne.ro/comunicat+de+la+ansvsa_stire2006.html