| TrunkSss a întrebat:

Are cineva vreo idee cam pe unde este strada. OCTAV BANCILA?(Bucuresti)
Stiu ca este prin sectorul 6, dar nu stiu niciun punct de reper sa ajung acolo, poate sta cineva prin zona sau poate a fost vreodata pe acolo. Trebuie sa ajung pe langa sediul Tymbark.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti imagini din satelit cu Bucuresti. Tehnologia a evoluat atat de mult, incat obtii, fara sa-ti propui dinainte, informatii detaliate de pe net. Astfel iti poti construi si traseul de urmat pentru a ajunge mai rapid la destinatie (fie ca circuli cu masina sau, din gara, cu metroul sau autobuzul). happy