| Juniorr_Mihãitã_2000 a întrebat:

Salut, va rog mult de tot ajutati-ma. Nu stiu de unde sa cumpar crema ACTOVEGIN 5% CREMA. Am cautat la o gramada de farmacii si nimic. Ajutati-ma, spuneti-mi de unde sa cumpar, de pe net din ce farmacii, va rog ajutati-ma! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blossom03 a răspuns:

Http://comenzifarma.ro/actovegin--r-5--crema
Du-te si in farmaciile Catena, pe site am vazut ca nu e in stoc. Oricum, din cate vad crema asta se da doar cu reteta de la doctor.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil lipseste momentan din farmacii, dar mai cauta.
Este un produs fabricat in Austria si se gaseste doar in farmacii, eventual il comanzi unei farmacii si ti-l aduc ei prin distribuitorii lor.

| David_Laurentiu_1960 a răspuns:

Eu am luat crema de la cineva din Brasov (online), caruia nu-i mai găsesc adresa. A costat o groază de bani și n-a fost bună de nimic. Mi-a fost recomandată pentru o plagă supusă la radioterapie. Nu merită.