| OCTAVY a întrebat:

Vreau sa stiu,de ce imi merge muzica sacadat pe browser?
Adica,am folosit Opera,dar incepuse a merge foarte sacadat,mai ales muzica, apoi am ales Mozilla Firefox...toate bune si frumoase,pana am facut update la Adobe Reader,ca de atunci si Mozilla nu prea mai merge bine, adica muzica merge doar daca am 2-3 ferestre deschise, ca altfel iar incepe sa sacadezecrying
Imi poate spune cineva ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

O scanare de virusi, ori dezinstalezi Adobe reader ori reformatarea calculatorului

| ionel_7321 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Iti propun sa te tunzi la chelie si sa mananci pilaf de orez cu o scobitoare

| Gabitzu246 a răspuns (pentru ionel_7321):

Atunci explica-i tu domnului cum sa rezolve cu PC-ul pentru ca vad o gramada de intelectuali pe aicea.big grin