| AdrianBucur a întrebat:

Salutare!

Am 16 ani si acum cateva zile am comandat un supliment numit zmb6! (as dori sa stiu daca se poate administra la varsta de 16 ani si la varsta de 45 de ani)!

http://suplimente-culturism.ro/scitec-zmb6.html

Continut supliment :

Zinc 30 mg 300%
(as zinc gluconate)

Magnesium 450 mg 120%
(as magnesium gluconate)

Vitamin B6 11 mg 736%
(as pyridoxine HCL)

Ingredients: dextrose, magnesium gluconate, zinc gluconate, prydoxine HCI (vitamin B6), magnesium stearate, gelatin (capsules).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cypry69 a răspuns:

Nu cred