| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am jucat duminica tenis in picioarele goale si am facut basici cu lichid la degete, azi cand am venit din oras, am inceput sa le rup si ma cam ustura cu ce sa dau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Spala-le bine si pune rivanol si lasale libere sa se usuce, daca face lichid sparge-le imediat si curata-le.

| MrAnonym a răspuns:

Incearca cu crema hidratanta

| Revendicated a răspuns:

Hey,trebuie sa te dai cu crema, cu o crmea hidratanta

| AnaMalina22 a răspuns:

Stai linistit.
Am avut banchetul de clasa a 8a si am facut si eu basici din cauza pantofilor cu toc.
Am procedat la fel si te va ustura cateva minute.
Nu da cu crema ca te va durea mai rau.

Funda?