| BotezatuAndrei a întrebat:

aseara m am jucat cu prietena mea care inca mai esti virgina, am inceput sa o mangai la pasarica si dupa aceea ea a inceput sa ma masturbeze. Am bagat mana pana la penis si mi a ramas pe degete putin lichid semnial si nu m am sters ai am inceput sa o mangai iarasi. Azi dimineata i-a venit ciclu, poate sa fii ramas insarcinata? Din ce am citit pe aici unii spun da altii spun nu, va rog mult sa mi dati un raspuns bun si mai repede crying

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nimic nu e 100% sigur. Daca I-a venit menstruatia a doua zi, tot cce se poate ca nu era in perioada fertila. Deci sanse minuscule de aici.
Esti sigur ca era lichid seminal si nu cel preejaculator? Nu ne spui daca ai terminat sau nu. Daca era lichidul preejaculator, sansele devin si mai mici.
Depinde si unde ai mangaiat-o la pasarica. Daca nu I-ai atins intrarea in vagin, sansele devin inca odata si mai mici.
In concluzie probabil ca nu a ramas, dar va jucati cu focul!

| BotezatuAndrei explică (pentru SkyPilot):

Nu mi-am dat drumu langa ea, mi-am dat drumu pe mine la cativa metrii de ea. Era acela cand penisul intra in erectie... Deci poate sa fii ramas? Posibil sa-i fii atins intrarea in vagin dar nu avem mult pe mana, eram doar putin uns cum ar fi... Deci poate ramane crying?

| SkyPilot a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

In materie de sex nimic nu e 100% clar. Din ce povestesti probabilitatea de a fi ramas este foarte, foarte mica.

| BotezatuAndrei explică (pentru SkyPilot):

Are rost sa mai cumpar un test de sarcina sau totul va fi bine :3?

| SkyPilot a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Pentru linistea voastra are rost, dar il faceti la 21 de zile de la incident, aveti grija sa nu fie expirat si il aplicati exact asa cum scrie in prospect.
Contrar unor pareri exprimate aici, poate ramane si daca e virgina. Si poate ramane si daca se spala imediat, contrar a ce se crede de obicei.

| BotezatuAndrei explică (pentru SkyPilot):

Dar in principiu, sansele sun foarte foarte mici?

| SkyPilot a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Mai citeste odata primul meu raspuns. Exact asta am spus, sanse foarte, foarte mici.

| BotezatuAndrei explică (pentru SkyPilot):

Daca luna viitoare ii va vine ciclu cum trebuie, nu poate fii insarcinata, nu?

| SkyPilot a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Nici cu asta nu poti fi sigur happy
Au fost documentate cazuri in care o gravida a mai avut chiar 3-4 cicluri. Dar asa ceva este foarte rar.

27 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz din moment ce prietenei tale i sa pornit menstruatia. Acum zi bogdaproste c-ai scapat dar nu se stie daca vei fi la fel de norocos si alta data. Nu va jucati cu focul mai copii deoarece s-ar putea sa faceti ceva noaptea-n pat.

| BotezatuAndrei explică (pentru corbulalbrosu):

Dar nu poate sa fii ramas chit ca i-a venit menstruatia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu ai bagat-o in pasarica ei, nu stiu cum altfel sa ma exprim cat mai placut. Nu are ce sa se intample.

| BotezatuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Inca mai mie teama, daca lichidul acela care il am pe mana a ajuns la vagin? sad

| BotezatuAndrei explică (pentru BotezatuAndrei):

Raspundeti va rog :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Ouch... nu. Din moment ce spermatozoizii aceia, infine. nu stiu eu prea bine dar mereu am avut grija cu chestii de genu. Din cate stiu eu nu prea rezista in aer liber cum ar veni mor. Asa ca nu ai de ce sa iti faci grija. Doar daca ejaculai inauntrul ei. Stai chill. Daca chiar nu esti impacat ai putea cumpara un test de sarcina si vedetihappy

| BotezatuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Dar daca intrau in vagin, ii mai venea ciclu de dimineata? Pe la 3 noaptea am facut noi asta si la 10 dimineata ia veint ciclu.

Răspuns utilizator avertizat
| Scintilla a răspuns:

Cum sa ramana insarcinata daca este virgina? Nu este posibil si daca nu ai experienta in asa ceva nu inteleg de ce va bagati unde nu trebuie, intai documenteaza-te si dupa treci la asemenea lucruri!

| BotezatuAndrei explică (pentru Scintilla):

Deci sansele sun 0 ca sa fie insarcinata?

| Scintilla a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Nu sunt 0 sunt in medie de 5 % dar nu a ramas insarcinata!

| DanyEL24 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Da ma tu nu intelegi iti spusera de 10 ori!

| mihai69 a răspuns (pentru Scintilla):

Unde ai citit tu că virginitatea e metodă anticoncepțională?!?
rolling on the floor

| Masochistul12 a răspuns:

Nu a ramas, stai linistit, sasele sunt minuscule, aproape de zero.

| BotezatuAndrei explică:

Deci poate sa fii ramas sau imposibil sad?

| BotezatuAndrei explică:

Mai multe pareri va rog, mi-e frica

| pisicutablanda16 a răspuns:

Automat daca i-a venit menstruatia nu a ramas insarcinata dar... data viitoare daca nu sunteti atenti s-ar putea si nu cred ca la varsta ta vrei sa ai un copil sau ea sa faca vreun avort

| BotezatuAndrei explică (pentru pisicutablanda16):

Deci ar trebui sa ma calmez pentru ca nu e vorba de nici o sarcina?