| skism13 a întrebat:

Salutare, am o intrebare ce parere aveti despre cafeaua verde cu ghimbir, chiar ajuta la slabit sau e fake,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Asian a răspuns:

Eu zic Fake ...cafeaua face mai mult rau decat bine...Dar tu hotarasti

1 răspuns:
| DidiChanx3 a răspuns:

Cafeaua e destul de intalnita in dietele pentru slabit, de asta sincer nu am auzit, poate face si ea ceva, dar daca vrei sa slabesti trebuie sa faci si sport sa ajuti corpul sa se modeleze happy