| ANAHsneaman a întrebat:

am o intrebare ce parere aveti despre cafeaua verde? Cei care au incercat-o au obtinut vreun rezultat, adica au slabit? Ma gandesc sa o incerc e o idee buna? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca respecti prospectul, da, slabesti cu ea dar asta nu inseamna ca poti sa mananci absolut tot ce vrei si in cantitati mari. Trebuie sa fii atent/a si la alimentatie si sa faci si miscare.

1 răspuns:
| Haşa07 a răspuns:

Este foarte buna!winking Mama mea a baut si a spus ca este foarte buna! Asa ca ti-o recomand!winking
FUNDA?