| Robert_2672 a întrebat:

Salutare.
Am si eu o intrebare.
Este ceva normal ca la varsta de 15 ani si 3 luni, la inaltimea de 1.75 cm sa am 65 kg?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Da.Esti foarte bine dezvoltat pentru varsta ta iar greutatea e perfecta.

17 răspunsuri:
| andre999 a răspuns:

Este perfect normal. Ai inaltimea potrivita pentru varsta ta si greutatea la fel. Succes.

| missouri a răspuns:

Da.Ai greutatea perfecta.Intotdeauna,se scad 10 unitati din cm inaltimii. big grin

| Aura a răspuns:

Esti ok. Din cate stiam eu, greutatea corpului trebuie sa fie cu 110 mai putin decat inaltimea. Deci, e ok.

| maraa_9303 a răspuns:

E perfect normal.Am calculat cu un calculator de indice de masa corporala.:p

| cornel a răspuns:

Este perfect

eu am 1. 73. si am 73 de kghee hee

| zooooza a răspuns:

Este perfect sa ai 65 kg la 175cm.

| LCD a răspuns:

Perfect

| LorReen a răspuns:

Da. Mi se pare foarte normal!straight face

| LaLalaaa a răspuns:

Pai stiu ca tr sa ai atatea kg cati cm ailaughing adica ai 75cm... 75 kg tr sa aibig grin.acum vezi si u

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Greutatea e perfecta(cu 10 kg mai putin decat inaltimea).
Ce n-as da sa fiu ca tine... laughing

| Robert_2672 explică:

Va multumesc tuturor.

| Robert_2672 explică:

Sunt baiat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este normal, deoarece pustii de 14 ani au 1. 65 si 60 kg, din ce am auzit majoritatea, astept o fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei.este absolut perfect.in general greutatea normala se stie atunci cand scazi din inaltime 10.adica:daca ai 1, 75 din 75 scazi 10 si iese 65winkingdeci e normalawinking

| Lαααα a răspuns:

Este binehappyhappy

| Mariidc a răspuns:

Mi se pare ca sunt cam multe kg.

| sweetgirl9 a răspuns:

Da esti foarte bine proporionatawinking