| feefy a întrebat:

Salutare crema de iarna solutions de la avon este buna? as vrea sa-mi iau intreg setul de iarna. multumesc pentru raspunsuritonguetonguetongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

S-ar putea sa fie buna, dar de care stiu eu sigur este cea avon care cu glicerina.

| lary725 a răspuns:

Sincer nu am folosit-o, eu folosesc de la naturals, si mie imi place, dar o folosesc in combinatie cu o masca hidratanta cu maslinede la planet spa si cu un gel de curatare tot de la naturals. Banuiesc ca este buna, de la solution am folosit-o pe cea verde pentru piele sensibila si mi-a placut. Acum ai un avantaj ca este la oferta, iti iei si geanta aia incapatoare pentru cosmetice si cremele cu 36 de lei.