| Johny89 a întrebat:

Salutare,, de cateva zile am o durere la mana in zona dintre cot si incheietura si nu m am lovit nu am facut nimic. dar ii o durere insuportabila.stie careva ce poate sa fie? mss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Faceti o vizita la medicul reumatolog. Posibil sa aveti o inflamatie a articulatiei, daca spuneti ca, e insotita de durere.
Sanatate.

| veronica a răspuns:

Mai bine te duci la doctor nu cred ca te poate ajuta cineva de pe net trebuit sa te consulte un doctor poate nu ai nimic dar poate e ceva grav