| AlinaTeodosescu a întrebat:

Salutare. Din greseala am fumat ceva, nu stiu ce, n-am idee daca era ceva legal sau ilegal, acum aproximativ 2 saptamani. Tin sa precizez ca nu fumez nimic de obicei, nici macar tutun. Intr-o saptamana ar trebui sa fac analize hormonale.In ambele cazuri, fie ca era legal sau ilegal, credeti ca o sa iasa la analize asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, daca nu solkiciti special teste toxicologice (care se fac numai la institutele de medicina legala)

| mona a răspuns:

Nu cred ca o sa iasa la analize

| Azµre a răspuns:

Nu, nu ies. Acolo se fac T3 T4 și TSH care sunt hormonale nu ai treabă cu ele.

| Dan10079 a răspuns:

Nu nu o sa se vada asta la analize hormonale vor trebui niste analize mai detaliate si cum adica ai fumat ceva din greseala? raised eyebrows daca ai fumat cumva droguri sau ceva de genul este foarte grav pentru ca devii dependent de la prima administrare.straight face

| TeoMan22 a răspuns:

Dsadasdasd

| TeoMan22 a răspuns:

Bvbvbvb