| King9 a întrebat:

Salutare
eu am 15 ani si am 1.63 m aproximativ si sunt baiat, daca nu este bine asa cam cat ar trebui sa am?

si am 48 kg, e bine cate kg am la inaltimea si varsta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Ar trebui sa ai 170... nu dramatiza copii se dezvolta la momentul oportun, perioada incepe pe la 12 ani dar ca sa te,, lungesti,, practica baschet+ca atragi feteletongue, deci nu e nimic anormal o sa vezi ca intr-o perioada scurta o sa iti dai drumu si o sa devi lunganhappyfunda?

| Petrust a răspuns:

1.73m si 57-63kg

| King9 explică:

Am uitat sa scriu am, 48 kg

| DedeDeutzaKookie a răspuns:

Pai daca esti baiat ar trebui sa ai mai mult putin pana in 65-70, dar e in ordine inaltimea.

| Seceta_Casian_1998 a răspuns:

Inaltimea e buna dar kilogramele... stai rauu, eu am 15 ani si am 60 k si sunt slab

| duky a răspuns:

Ce intrebare stupidaaa tongue e logic k asa ar trebui sa ai