| banditul007 a întrebat:

Salutare. Eu sufăr de boala otită medie cronică supurată. Mă confrunt cu boala asta de 14 ani eu având 19. La vârsta de 5-6 ani am fost operat și boala tot nu mi-a trecut. Mai am vreo șansă să mă lepăd de boala asta? Fiind cronică nu cred că se mai poate trata. Un răspuns motivațional va primi fundă. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| unnumeblablahahdnsbnsns a răspuns:

Postare fake, ai 11 sau 12 ani.