| sanboss a întrebat:

Salutare, in ce tara sunt cele mai bune clinici oftalmologice?
In jud special as fi interesat de un implant de cristalin

Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand:
http://ophtalens.ro
Este o clinica ofta cu medici de renume internationala, din Cluj.

| CuriousStuff a răspuns:

Si in Romania sunt clinici excelente. Nu exista un top al clinicilor. Nu se poate face un clasament. Clinicile "rele" sunt inchise. Poti sa mergi intr-o clinica extrem de cunoscuta si sa ai ghinion sa apara o complicatie... Nu iti garanteaza nimeni nimic. Dar in general nu se intampla asta. Nu fugi dupa cele mai extraordinare clinici pentru ca au niste preturi exagerate si fac exact acelasi lucru ca si o clinica mai modesta.
Sanatate.

| untu a răspuns:

Uitati-va aici! Aveti o lista de cele mai bune clinici de oftalmologie:http://www.romedic.ro/....../bucuresti sau scrieti acolo pe GOOGLE: Cele mai bune clinici de oftalmologie din Romania si vedeti mai multe rezultatele acolo si analizati-le cu atentie marita! Insanatosire grabnica!