| djangomango a întrebat:

Am 17 ani si de cand ma stiu am niste goluri in par in fata, ca un fel de chelie( in forma literei M). Nimeni din familie (parinti / bunici ) nu au avut chelie, doar bunicul din partea tatalui avea tot la fel niste goluri putin mai mici decat ale mele. Deci as vrea sa imi fac un implant de par. Aveti idee daca pot sa fac asa ceva daca inca am 17 ani? sincer nu pot sa mai astept sa fac 18... in Turcia m-am interesat si nu prea am incredere in clincile de acolo. imi puteti recomanda niste clinici bune si un pret aproximativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonim0030 a răspuns:

Acele gauri in forma de M sunt mai comune in alte tari dar cel mai probabil ti-ai mostenit bunicul.Nu prea se pot face implanturi de par daca esti minor(mai putina de 18 ani). Poti astepta varsta de 18 ani si sa iti faci implantul