| Giuliano24 a întrebat:

Salutare, numele meu este Giuliano si am 15 ani, cu cati-va ani in urma am fost la medicul chirurg pentru o operatie de fimoza, mama stiind ca eu am mai fost odata operat la varsta de 2-3 ani, medicul a incercat sa decaloteze, a reusit si mi-a spus ca nu este nici-un semn de fimoza, am primit niste sfaturi de la el, le-am executat, dar tot nu pot decalota in erectie, in stare fleasca nu am treaba. dar cand este in erectie pot decalota foarte putin, cred ca este din cauza preputului care este stramt pentru ca nu a fost decalotat mai niciodata in erectie? ce-mi recomandati sa fac? eu ma gandeam la o operatie de circumcizie, dar nu cred ca este nevoie :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Nu poti sa te gandesti tu, mai incearca pareri medicale si din alta parte, ca nu este de joaca

1 răspuns:
| Lolităăăă a răspuns:

Of of atatea operatii... laughing