| Danizuka30 a întrebat:

Salutare.
Prietena mea are epilepsie și ia tratamentul pe care doctorul respectiv i l-a prescris.
Levetiracetam Terapia 500 mg, le ia de 2 ori pe zi.
Ideea este în felul următor, ce efecte adverse au aceste pastile?
Am încercat să caut peste tot o rubrică în care să mi se spună care sunt efectele adverse dar nu am găsit.
Aceste pastile pot duce la probleme psihice mici? Adică de exemplu, uitarea unor lucruri banale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EEE, cum sa nu găsești.
La primul search am găsit tot prospectul

https://comenzi.farmaciatei.ro/......ia-p345585