| Alexe0744 a întrebat:

Salutare! Simt un disconfort la testiculul drept și am observat că am venele din scrot umflate, de la ce poate fi? Mai simt și un disconfort in zona unde de obicei este apendicita in zona drepta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florian80 a răspuns:

Sigur nu simti un disconfort la rinichi? S ar putea sa ai nisip sau o piatra.

| Alexe0744 explică (pentru Florian80):

Ba da, uneori doare mai tare când stau aplecat, dar e o durere suportabila, ca o durere de spate micuța, Mulțumesc!

| Florian80 a răspuns (pentru Florian80):

Ms.frumos

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat