| John321 a întrebat:

Salutare.Sub testiculul stâng îmi apare daca stau mult în picioare o umflatura tare cât un bob de fasole.Mai sus am o umflatura mare(in spatele testicului).Ce pot avea? Aștept răspunsuri de la cei care au avut aceleași simptome că cele descrise anterior.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tonyc7 a răspuns:

Daca nu te doare si nu te deranjeaza in niciun fel, inseamna ca nu ai nimic. Cel mai probabil acea,, umflatura" este epididimul pe care il au toti barbatii, fiind ceva normal.