| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Știți cumva dacă operația pentru deviația de sept modifică și aspectul nasului?
Și în cât timp aș putea să mă operez după un control?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~în cât timp aș putea să mă operez după un control~

a 2 a zi dar nu noi facem progamările ci medicul la care o să MERGI

| Alex2k1 a răspuns (pentru sierra1):

Îmi dau seama că nu voi faceți programările, întrebarea era puțin retorică și puteau răspunde cei care s au operat, pentru că am un timp scurt la dispoziție, e bine că se critică mai repede decât se primește un răspuns mai adecvat.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex2k1):

Succes la sincronizare

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex2k1):

Decat sa astepti raspunsuri aici de ce nu mergi sa intrebi un medic specialist? Tot tu esti ăla nemultumit?

| Alex2k1 a răspuns (pentru darrio2007):

O să merg la un medic specialist, logic, am vrut să văd ce păreri au și ceilalți oameni, pentru ce este site ul ăsta dacă nu pentru păreri? Aa, da, să ne luăm de ceilalți, pentru că asta ne pune pe primul loc la inferioritae în Europa. Să ai o zi la fel de specială ca tine!

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex2k1):

Vad ca esti pus pe criticat.
Si ca sa iti raspund, in anumite cazuri, functie de gravitate, da, se modifica forma nasului.
Si tu sa ai o zi la fel de speciala ca tine!

| Alex2k1 a răspuns (pentru darrio2007):

Mersi de răspuns! Nu sunt pus pe criticat, normal că o să consult un specialist și normal că ei o să mă programeze pentru operație, însă am vrut să văd cum au procedat cei care s-au operat, în cât timp au fost operați după control și dacă se modifică aspectul, însă lumea nu răspunde la obiect ci preferă să mă ia la rost pentru lucruri inutile.

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru darrio2007):

Mai ai nevoie de 5 raspunsuri pentru a atinge cifra de 66 666 de raspunsuri. Mi se pare incredibil...