| bogdan99617 a întrebat:

Am fost la cumparaturi in Carrefour. Dupa ce am terminat cumparaturile m-am oprit sa mananc ceva ( am cumparat piept de pui). Am simtit ceva in piept iar dupa cateva clipe am inceput sa am stari de ameteala si vedere incetosata. Am lesinat pentru cateva secunde. Care ar putea fi motivul ( nu mi s-a mai intamplat sa lesin pana acum)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| laryyssaa a răspuns:

Nu ma pricep la asa ceva dar poate esti alergic la pui, sau la condimentele care au fost pe pui...totusi ar trebui sa te duci la doctor

| Gabriel892 a răspuns:

Control medical...

| daniel_3044 a răspuns:

Nu mai manca nesanatos, poti sa incerci o salata de rosii fara otet

| cristinna23 a răspuns:

Oboseala,emotiile puternice, modificari in compozitia sangelui, astea sunt cauzele lesinului poate ti se pare cunoscuta vreuna din ele

| s4m a răspuns:

Intrebarea asta trebuie sa o adresezi unui medic, nu ezita!

| BGDs a răspuns:

Ar putea fi multe lucruri dar n-are rost sa te sperii cu ele. Du-te la un medic si afla ce s-a intamplat. Incearca la un cardiolog. Te rog asculta sfatul meu si du-te la un medic, nu mai astepta