| lovemyname a întrebat:

Am o problema, eu in fiecare dimineata ma spal pe dinti, astazi mama mi-a mirosit gura si zice ca miroase a aspirina, a zis ca poate am diabet, astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mama ta cum de știe acest lucru fără analize de sânge care să confirme o formă de diabet?
Pentru liniștea voastră mergeți la medicul de familie pentru o glicemie, și vezi ce valoare ai.
Sănătate.
Pa, pa.

| TheCosmin99 a răspuns:

Ce mama ai sa te descurajeze... thinking nu o fiabet o fi de la alceva pasta de dinti, manarea pe care ai mancat-o Sper ca te-am ajutat :