| HabarnamJK a întrebat:

Salutare TPU, am venit cu o problema personala.
Acum 2-3 luni am vazut ca am o umflatura in zona tamplei din partea stanga. Ieri am apasat pe umflatura aceea si s-a facut mai mare, efectiv doare. Nu este roseata nu nimic, pur si simplu zici ca am aer sub piele, stie cineva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te dom-le la doctor - poate ai ceva dilatații(?) venoase periculoase

| Robert2526 a răspuns:

Tu de 2-3 luni stai asa? Poate sa fie orice, este irelevant sa ne dam cu presupusul. mergi la medic cat mai urgent