| mArTeNNNu a întrebat:

As vrea si eu un remediu eficient ca sa nu imi mai miroasa gura urat.
P.S: ma spal in fiecare dimineata si seara si chiar si in timpul zilei pe dinti dar degeaba...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SinfulDesire a răspuns:

Spalate cu sare si dupa aia fa gargara cu apa cu sare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai probleme cu dantura mai mult ca sigur ca ai probleme cu stomacul, mergi la un medic pentru consult

| WhiteMoth a răspuns:

Probabil ai masele cariate rau de tot, du-te la dentist si scoate-le.