| YkillYouPretenas a întrebat:

Astazi mi-am scos piciorul din ghips dupa 3 saptamani, avand o fisura la genunchi, una mica din cate a spus doctora..Am ajuns sa il scoata si dr a spus ca inca e umflat, si chiar este...Mi-a spus sa imi iau o fasa elastica si sa o folosesc de dimineata si seara sa o dau jos..Si vineri mi-a spus sa revin la control..Care ar fi sansele sa imi repuna din nou ghips? Dumneaei mi-a spus ca daca nu va reveni la normal va trebui sa imi puna iarasi ghips.Ce credeti, a-ti mai patit asa ceva..Sunt ingrijorat pentru ca se termina anul scolar si o sa merg la scoala si trebuie sa imi revin pentru a putea ajunge.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dinu_Andreea_2000 a răspuns:

Dacă nu te ai stand suficient de bine la picior cu fașa atunci cu siguranța îți va pune ghips din nou