| Andrei9878 a întrebat:

Salutare tuturor, m-am apucat de sala de curând și mi-am făcut un plan de 3000 kcal iar necesarul meu proteic pe zi este de 130 aproximativ, întrebarea mea este următoarea, daca consum cumva și un shake proteic spre exemplu, îmi dăunează cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar vei urina tot ce este pe plus, urina scumpa

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi, atunci spor la mancat 3000 de calorii pe zi!

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca nu.