| killmesoftly a întrebat:

sunt foarte slaba si vreau sa ma ingras. daca ma duc la sala si fac zumba sau tae bo,dupa consum un shake proteic si incerc sa mananc mai mult ma ingras sau o sa arat ca un culturist? Mentionez ca sunt fata,si ce shake-uri mi-ati recomanda? funda, celui mai bun si complet raspuns.

1 răspuns:
| Dilavia a răspuns:

Pai uite un sfat daca incerci sa te ingrasi repede vei face vergeturi pe picioare de care nu mai scapi si pe burta la maini peste tot nu ma intreba am vazut o prietena ca atunci cand s-a ingrasad de o data a facut vergeturi pe peste tot
asa ca cea mai buna solutie este sa te ingrasi treptat usurel k? si cred ca ar trebui sa mananci mai multe fainoase ca alea ingrasa mult si bine mai multa paine si lactate cat si carne cred ca ti-ar trebui si un pic de muschi pe adomen sa araste frumos asa ca fa vreo 5 abdomene dar nu mai mult in fiecare zi si o sa fie bine te asigur daca ai itrebari spune-mi k!? bafta pa pa succes