| dutuboss123 a întrebat:

Salutare, urmează sa ma duc la dermatolog zilele astea însă cer și părerea voastră aici. Mi-au apărut niște pete roșii pe corp de vreo 3 luni mai accentuate un zona umerilor și mai mici în pe tot spatele și piept și burta. Nu resimt mâncărimi sau altele însă sunt foarte enervante estetic. De asemenea am observat ca la căldură și în momentul în care transpir sunt și mai proeminte și ies și mai tare în evidenta. S a mai confruntat cineva cu asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi si la alergolog sa te consulte poate ai alergie la polen sau la praf