| RunForLife a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o intrebare la care nu gasesc raspuns...in urma cu 2 luni am observat ca-mi apar niste pete rosii pe corp urmate de mancarimi foarte intense..nu prea le-am bagat in seama dar acum incep sa cred ca poare fi ceva grav..aceste pete cu mancarimi apar de obicei cand fac ceva in graba si la anumite stari emotionale si dureaza cateva minute.A mai patit cineva asa ceva? Stiti care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai puteaa avea o alergie la ceva. Si eu am ceva asemanator de ani de zile.

1 răspuns:
| XKiduuXD a răspuns:

Si mie mi-au aparut ieri cateva pe mijloc,pe picior. I-am aratat mamei si a spus ca nu e nimic grav. Probabil e de la o mancare,de la o durere... Dar nu e ABSOLUT NIMIC GRAV, INCA LE MAI AM, SI AM MAI AVUT, TREC REPEDE, ASA APAR DE OBICEI LA PERSOANELE MAI SENSIBILE... SE TRECE DE LA IARNA LA PRIMAVARA(RECE-CALD) POATE DE ASTA REACTIONEAZA ASA CORPUL. Nu e nimic grav!