| mihail86 a întrebat:

Salutare,va rog, imi poate recomanda cineva un medic bun pe specialitatea dermato-venerologie in Bucuresti?
Cu rezultate bune privind diagnosticarea si tratarea bolilor cu transmitere sexuala.

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Pai am facut stagiul de dermatologie la Colentina I, deci stiu ce zic.

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Oricare de la Colentina, sunt f buni.

| mihail86 explică (pentru AdelinaC):

Mersi, as prefera o recomandare catre un medic anume de la cineva din propria experienta,nu doar din auzite, am intrat pe site la spital colentina si am luat cateva nume de doctori din profilul respectiv, dar nu am gasit deloc recenzii bune pe google.
Sunt patit, la urologie, aveam nisip si pietre la rinichi si ce ar fi trebuit sa fie evident la ecografie la anumiti medici nu era, dupa 40-60 secunde de "consultatie" iti prescria un prostamol si gata. N ai nimic la rinichi etc...desi povesteai simptome evidente.
Deci din pacate putini medici isi dau interesul sau chiar sunt buni....asadar daca cineva imi recomanda din propria experienta, ar fi bine. Multumiri

| mihail86 explică (pentru AdelinaC):

Este nevoie de trimitere de la medicul de familie sa ma prezint acolo? Sau doar cardul de sanatate? Multumesc

| AdelinaC a răspuns (pentru mihail86):

Trimitere si cardul de sanatate. Fara trimitere nu se deconteaza consultatia si banuiesc ca nu vrei sa dai niste bani degeaba cand poti merge pe gratis

| mihail86 explică (pentru AdelinaC):

Am inteles, prefer sa platesc, la medicul meu de familie este aglomeratie, plus ca vreau putina intimitate...cu privire la consultatie

| AdelinaC a răspuns (pentru mihail86):

Pai am facut stagiul de dermatologie la Colentina I, deci stiu ce zic.