| Marian9526 a întrebat:

Salutari...Am si eu o problema... vineri cand am venit de la școală...pe la vreo 16-17...Am vrut sa ma duc la baie sa urinez..si am observat că pe caoul penisului am o mică pată roșie... mi s a părut ciudat si m a cam bagat la bănuieli...ai mei nu sunt acasă week. endul asta si vin tocmai luni seara...ma gandeam ca luni dacă nu.mi dispare sa ma duc la un medic sau cv de genul...
Întrebarea mea este...sa mai astept sa vad ce se întâmplă...sau luni dimineață să mă duc la un medic sau ceva de genul...si daca da, la ce ar trebui să mă duc, la un ginecolog? ...sau dermatologie?
Dau Funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Dermatolog sau UROLOG, e varianta pentru barbati a ginecologului, la ginecolog merg doar fetele/femeile.
Pata aia ar putea fi din multe cauze... Daca nu te mananca sau nu se extinde, umfla si nu ai intretinut relatii sexuale recent mai asteapta sa vezi ce se intampla.

2 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Te poti duce luni la medic dermatolog. Nu cred ca in weekend ai sanse prea mari. Veezi daca mai apar simptome sau daca iti dispare.

| Marian9526 explică:

Azi am văzut că a cam dispărut.e posibil să fi fost din cauza boxerilor...si ca am stat 10ore cu blugi ...si a fost si cald...menționez că boxerii erau cam strâmți