| Alves_Aslan_Robby_1998 a întrebat:

Salutari, as vrea sa stiu si eu daca din cauza fumatului nu pot respira, pur si simplu simt ca respir greu si e foarte naspa, si de 30 de zile pur si simplu corpul nu mai imi trage singur oxigenul automat fara a il simti. sper sa ma ajute cineva si cum as putea sa ma las de fumat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

De ce nu te duci la un control medical? Ai putea avea de la ceva usor pana la ceva grav. Oricum. iti recomand sa nu mai fumezi macar o perioada de minim 3 luni. O sa constati ca iti va fi mai bine.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Iti pui limite, cand ai nevoie de o tigara spui NU gandindu.te la sanatatea ta si eviti fumul de tigara altceva nu poti sa faci.