| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU! Exista vreo crema care vindeca cat de cat cicatricile? Dau funda+vot:dhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Bionect

Răspuns utilizator avertizat
| LivingLouder a răspuns:

Fenistil Gel e bun si pentru cicatrici si pentru muscaturi de tantari. Am si eu acasa si e foarte bun

| ionutzy1401 a răspuns:

Crema de galbenele, e foarte buna-am testat-o.
PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms